O nas

i naszych trenerach

Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą świadczącą profesjonalne usługi home staging. Nasze doświadczenie opiera się na wielu realizacjach zarówno w kraju jak i zagranicą. Oprócz wykonywania zleceń home staging firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy jedyną firmą zrzeszoną i akredytowaną przez brytyjską sieć home stagerów „The House Doctor Network”, której założycielka jest amerykanka Ann Maurice, znana w Polsce z niezwykle popularnego serialu "House Doctor" pod polskim tytułem „Zaklinacze Wnętrz”.

Na mocy licencji organizujemy najbardziej kompleksowe i profesjonalne szkolenia adresowane do wszystkich zainteresowanych tematyką home stagingu.

Nasi trenerzy:

 

Grzegorz Pietrucha

Od trzech lat prowadzi szkolenia z home stagingu pod marką HouseDoctorPolska. Pasjonat architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz, propagator idei home stagingu. Tajniki home stagingu zgłębiał pod okiem Ann Maurice w Wielkiej Brytanii.

Grzegorz jest pierwszą osobą w Polsce, która zajęła się tematyką home stagingu i która już w 2008 roku zaczęła wdrażać w kraju te znane wówczas tylko na zachodzie usługi. Grzegorz współpracuje jako doradca i konsultant z licznymi agencjami pośrednictwa, pośrednikami indywidualnymi oraz firmami deweloperskimi w zakresie kreowania wizerunku nieruchomości, zarówno na rynku wtórnym w zakresie home stagingu, jak i na rynku pierwotnym.

Grzegorz jest głównym wykładowcą na szkoleniach House_Doctor_Polska i posiada ogromne doświadczenie w branży - ma za sobą realizację już około stu zleceń w home stagingu, projektowaniu i wykończeniu wnętrz, a także w project managemencie. W Polsce jak i zagranicą. Zajmuje się także samym pośrednictwem na rynku nieruchomości luksusowych.

To w połączeniu z sześcioletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych firmach konsultingowych jako analityk finansowy i biznesowy sprawia, że Grzegorz jest niekwestionowanym ekspertem i autorytetem w branży home staging i posiada holistyczne spojrzenie na zagadnienie technik prezentacji nieruchomości.

Utrzymując stałe kontakty z partnerami biznesowymi na zachodzie, Grzegorz dba o to aby wszelkie nowinki i trendy pojawiające się na zachodzie były także od razu wdrażane w kraju.

 

 

Katarzyna Sawicka

Studiowała na wydziale Ceramiki i Szkła wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Freie Kunst na Staatliche Akademie der Bildenden Kunste w Stuttgarcie. Po studiach porzuciła jednak ukochany Wrocław oraz ceramikę by realizować marzenie o dekoracji wnętrz.

Pierwsze doświadczenia zdobywała pracując kilka lat jako stylistka w miesięczniku „Dobre Wnętrze” oraz „M jak Mieszkanie”. Dziś jako freelancer współpracuje z najlepszymi magazynami wnętrzarskimi, tworząc scenografie do sesji zdjęciowych i reklamowych, aranżując wnętrza prywatne a także fotografując je m.in. dla: „Elle Decoration”, „Werandy”, „Domu &Wnętrza”.

Ostatnio powróciła również do projektowania ceramiki użytkowej, jako jeden z projektantów zaproszonych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego do programu „Dobrze zaprojektowane", stworzyła kolekcję płytek ceramicznych dla firmy Tubądzin. Od 2011 roku prowadzi także kursy Stylizacji i dekoracji wnętrz w szkole Educoncept. 

Na szkoleniach HouseDoctorPolska Kasia prowadzi wykłady i ćwiczenia z kolorystyki.

 

Izabella Dębek

Z wykształcenia projektant terenów zieleni i dekorator wnętrz. Przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Największą przyjemność sprawia jej praca z materiałem zastanym – nadawanie wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie. Te predyspozycje oraz umiejętności organizacyjne i logistyczne, a także intuicja i empatia sprawiły, że praca home stagera stała się jej powołaniem i pasją.

Iza posiada ponad trzyletnie doświadczenie w branży home stagingu, projektowania wnętrz i koordynacji prac wykończeniowych i ma za sobą realizację ponad pięćdziesięciu zleceń, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych osób w Polsce w tej dziedzinie. Jej doświadczenie w pracy jako pośrednik w nieruchomościach okazało się tu nieocenione - podczas szkoleń Iza opowiada o swoich licznych doświadczeniach we współpracy pośredników z home stagerami.

Poza wnętrzarstwem i nieruchomościami interesuje się budownictwem energooszczędnym i pasywnym oraz budownictwem modułowym. Podczas szkoleń Iza prowadzi warsztaty z tworzenia schematów kolorystycznych oraz pracy z akcesoriami dekoracyjnymi. Iza podzieli się także swoimi praktycznymi doświadczeniami w dziedzinie logistyki zlecenia home staging.

 

Nasi partnerzy